Průmyslové podlahy

Nabízíme ucelený program nových i sanovaných průmyslových podlah. Provádíme betonové podlahy, epoxidové podlahy, podlahy Remmers Crete, opravy výtluků průmyslových podlah, nátěry betonových podlah. Jsme certifikovaná realizační firma pro podlahový systém Remmers Crete.

Provádíme:

Průmyslové podlahy Remmers Crete obstojí v provozech, kde je vyžadována ta největší odolnost vůči agresivním chemikáliím, těžkému mechanickému zatížení a teplotním šokům. Splňují veškeré hygienické normy EU pro použití v potravinářském či farmaceutickém průmyslu. Mohou se aplikovat tam, kde je vyžadováno bezprašné prostředí.

Nejrozšířenější typ podlah v našem stavebnictví jsou betonové podlahy. Využívají se ve skladových i výrobních halách, obchodních centrech či garážových domech. Za relativně nízkou pořizovací cenu lze očekávat vysokou odolnost. Vyšší tvrdosti či bezprašnosti lze dosáhnout vsypem s obsahem křemíkových, korundových nebo čedičových částic. Nátěry betonových podlah mají omezenější životnost a jsou proto určeny do prostorů s malých mechanickým a chemickým namáháním. Podle druhu materiálu je lze rozdělit na epoxidové, polyuretanové a vodou ředitelné.

Výhodou epoxidových podlah je bezspárovost. Najdeme je v prostorech, kde je kladen důraz na čistotu. Mají totiž vysokou mechanickou i chemickou odolnost, odolají tedy agresivním čisticím prostředkům, solím, louhům či kyselinám. Na výběr je z mnoha možností barevného vzhledu.

Zabýváme se také opravami výtluků v průmyslových podlahách. Provádíme lokální opravy i celkové sanace. Pokud si nejste jisti, jaký typ průmyslové podlahy by byl nejvhodnější do vašeho provozu, doporučujeme vám zkušební vzorečky. Díky tomu si ověříte výhody aplikovaných materiálů a budete se moci správně rozhodnout.

Potřebujete více informací nebo si přejete zadat poptávku?